Kuidas kasvatada tervet last oma arsti kiuste?

Dr.+Robert+S.+Mendelsohn

Kuidas kasvatada tervet last oma arsti kiuste?

>> Allalaadimine Loe raamatut <<

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3.
rb.lrf.ogg.txt.rtf.doc
Väljaanded: 9/2016
Suurus: 4.6 MB
Leheküljed: 218
ISBN: 11234539009453
Loe veebis:777
Laadige alla raamat:1003

>”Emad, vanaemad ja Emake Loodus on meie parimad arstid.”

Dr Robert S. Mendelsohni suurepärane ja tänaseks klassika staatuses käsiraamat annab laste tervise eest hoolitsemise ohjad tagasi lapsevanemate kätte.

Aastakümnete pikkuse pediaatriakogemusega arst dr Robert Mendelsohn on veendunud, et lapsele on kodune ravi sageli mitte ainult tõhusam, vaid ka ohutum. Meditsiiniline sekkumine võib segada keha loomulikku võimet end ravida ning kaasa tuua mitmeid ja teadvustamata kõrvalnähtusid – ja isegi teha lapse haigemaks.

Raamat on liigendatud sümptomite kaupa, mida lapse juures võib märgata, ning seletab igaühe puhul, kas ja millist sekkumist see vajab. Sellest käsiraamatust leiate selged õpetused, kuidas kodus diagnoosida ning ravida sageliesinevaid lastehaigusi ja tervisehädasid.

“Kuigi minu raamat pole mõeldud olema entsüklopeedia, pakun ma kindlaid nõuandeid terviseprobleemide puhuks, millega teie laps alates viljastamise hetkest kuni pesast välja lendamiseni tõenäoliselt kokku puutub. Te õpite ära tundma, millal on teie laps tõsiselt haige, kuidas saate tegeleda probleemidega, mis ei vaja arstiabi, kuidas teha kindlaks, millal peaksite oma arstile helistama, ning kuidas veenduda, et teie lastele määratud ravi on asjakohane ja ohutu.” – Dr. Robert S. Mendelsohn