OSHO

Kuidas vaigistada meelt

>> Allalaadimine Loe raamatut <<

Keel: Eesti
Hind: tasuta

Teave:
Raamatu formaat:epub.pdf.mobi.fb2.
ibooks.txt.lit.doc.djvu
Väljaanded: 3/2016
Suurus: 1.8 MB
Leheküljed: 213
ISBN: 3485758493848
Loe veebis:999
Laadige alla raamat:1007

>”Meditatsioon on lüliti, mis suudab meelt vaigistada – mitte vägisi ega mingi eksootilise rituaali kaudu, vaid läbi mõistmise, jälgimise ja terve huumorimeele.
Osho sõnul on meelel potentsiaali igapäevaelu väljakutsetega ja igapäevase maailmaga tegeledes olla tohutult loominguline. Asja teeb aga keeruliseks see, et me oleme lasknud meelel oma elu üle valitseda, selle asemel et kasutada seda abivalmis teenrina. Meele ambitsioonid, ususüsteemid ja tõlgendused valitsevad meie päevi ja öid – tekitades konflikte meeltega, mis meie omast erinevad, hoides meid öösel üleval ja sundides seda kõike üha uuesti läbi hekseldama või homseid konflikte plaanima, häirides meie und ning unenägusid. Kui vaid leiduks võimalus meel välja lülitada ja sellele puhkust anda!
Selleks lülitiks, mis võib meelt vaigistada, on meditatsioon. Võimalik on terasem, puhanum ja loomingulisem meel, mis suudaks funktsioneerida oma ainulaadse intelligentsi kõrgeimal tasemel. Osho toob meditatsiooni tänapäevasesse ellu.
Osho on 20. sajandi üks provokatiivsemaid ja innustavamaid vaimseid õpetajaid. Ta on tuntuks saanud oma murrangulise panusega inimese sisemisse arengusse. Tema õpetuste mõju aina kasvab, ulatudes paljude eneseotsijateni üle kogu maailma, olenemata nende vanusest.